ВИДЕО: Пензионерка го опишала сексот со своето 35-годишно момче – водителите биле запрепастени

0
98


Водителите на британското шоу „This Morning”  Холи Вилоги и Филип Скорфилд не можеле да престанат да се смеат откако ја слушнале необичната љубовна приказна на пензионерката Ирис Џоунс која има 80 години.После десет години водење на споменатата емисија, не се случиле многу ситуации кои успешните водители успеале да ги исфрлат од колосек.

Бабата, имено, пред камерите раскажала како се заљубила во своето 45 години помладо момче Мухамед Ахмед Ибрахим од Каиро, кој го запознала на Фејсбук. Додека ја прашувале пензионерката за нејзините навики во кревет, водителите не биле подготвени за експлицитни описи од Ирис.

„Првата ноќ беше прилично груба. Не сум била со некој 35 години, верував дека повторно станав девица“, започнала бабата, на што Скофил реагирал ставајќи ги рацете на лице. Потоа станало уште поурнебесно. „Смеам ли да ви кажам што користевме? Користевме цела туба лубрикант“, додала Ирис, па продолжила.

„Работата е во тоа што утредента не можев да одам. Се чувствував како да сум јавала коњ без седло. Сепак, го пребродевме тоа“, рекла виталната 80-годишна жена, но истакнала дека нејзината врска со младото момче не се заснова само на секс.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here