ВИДЕО: На Кинезинка и забранија да внесе алкохол во воз, па таа се погрижи да не и пропадне пијалокот

0
170


Кога на една жена во Кина и рекле дека не може да се качи во воз и со неа да внесе алкохол, таа се погрижила да не и пропадне пијалокот.

Надзорните камери ја снимиле жената како пие од шишето. Веројатно планот и бил да го испие пијалокот пред да влезе во воз, меѓутоа на наредната снимка се гледа како жената лежи на подот додека чекари се обидуваат да и помогнат, по што е одведена во болница на отрезнување.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here