ВИДЕО: На водителот му порача дека е безобразен- Наташа Беквалац ронеше солзи среде емисија

0
135


Познатата српска пејачка Наташа Беквалац повторно се расплака среде емисија, откако тоа претходно пред неколку години го направи во емисијата „Амиџи шоу“.

Овој пат пејачката во емисијата „Гламур“ беше емотивно изненадена од видеоприлогот во кој таа е со нејзините ќерки Хана и Катја.

По видеото таа започна да плаче а на водителот му порача дека е безобразен.

-Јас сега навистина ќе бидам најголема плачка која некогаш била на телевизија, навистина не си нормален, изјави Беквалац по гледање на прилогот.

Целиот емотивен прилог и солзи на пејачката можете да ги погледнете од 27:50 минута.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here