ВИДЕО: Најголема е во селото – Цеца ја покажа семејната куќа во Житораѓе

0
134


Цеца Ражнатовиќ отсекогаш се гордеела со своето родно село Житораѓе, а неодамна на Инстаграм профилот објавила и снимка од семејната куќа во која пораснала.

Пејачката неодамна ја реновирала својара семејна куќа и не изгледа баш исто како и кога фолк-дивата живеела во неа со семејсвото.

 

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here