ВИДЕО: Му фрлија мртво прасе во базенот од хеликоптер- Уругваецот се заколна на одмзада

0
98


Богаташот Федерико Алвез Крастиљо (60) доживеал шок откако некој одлучил да му фрли прасе во базенот на луксузната вила.

За се да биде уште полошо, прасето за  кое се претпоставува дека било мртво , било фрлено од хеликоптер.

Успешниот агент за недвижносто збеснал, а откако видеото стана хит на интернет, тој одлучи да го пронајде и виновникот.

Немилиот настан се одиграл во Уругвај, а се уште не е познато дали е повикана и полиција.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here