ВИДЕО: Младата милијардерка ја бакна својата пријателка – со својата постапка ги запрепастија фановите

0
161


Најмладата милијардерка на светот, Кајли Џенер покажала еден од соите планирани костими за 31. октомври, популарниот американски празник, Ноќ на вештерките.

Таа и  нејзината најдобра другарка Анастасија Караниколаоу одлучиле да го одглумат настапот на кралицата на поп-музиката Мадона и поп-пејачката Бритни Спирс за време на доделувањето на МТВ видео наградите во 2003 година.

Мадона и Бритни тогаѓ се бакнаа пред камерите, а нивниот перформанс предизвика бурни реакции.

Истото го направиле и Кајли и Анастасија. Погледнете:

 

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here