ВИДЕО: Милан ја гали бремената Северина по стомакот – се појави нивна заедничка снимка од Нова Година

0
109


Северина Којиќ и Милан Поповиќ денес не се во добри односи, а некогаш уживаа во љубовта, додека пејачката беше бремена. Заедничка емотивна снимка од неа и Милан во 2012 година се појави на социјалните мрежи.

Не е наведено кој е автор на снимката, но очигледно е направена во домашна атмосфера.

Да потсетиме, неодамна Северина ја изгуби битката за старателство над синот Александар, а и понатаму води битка со поранешниот сопруг.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here