ВИДЕО: Меланија ја накити Белата куќа за Божиќ – се изгледа како бајка

0
124


Првата дама на САД Меланија Трамп покажа како ја накитила Белата куќа за Божиќ.

-Духот на Америка сјае во Белата куќа. Возбудена сум што ја споделувам оваа прекрасна изложба на патриотизам со сите вас, напиша Меланија Трамп на Твитер изразувајќи возбуда од претстојната Божиќни празници.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here