ВИДЕО: Меган повторно им пркоси на правилата – облече нешто во што одамна не е видена

0
155


Меган Маркл, како Кејт Мидлтон, често умее да премине линија на дозволеното и да го прекрши строгиот дрес код. Сепак, она што е својствено за едната и другата е тоа дека тоа го прават на умерен начин.

Така овој пат тоа го напраила Меган, во комбинација во која, откако станала член на кралското семејство, не ја гледаме скоро никогаш.

Таа по повод на отворањето на една слаткарница облекла тексас панталони тка наречени „skinny jeans” крој, пругаста кошула и класични бели патики.

Косата ја навиткала во брановидна форма, а целокупниот изглед го заокружила со крем капут кој на почетокот го носела само префрлен преку рамената.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here