ВИДЕО: Лудило во домот на Цеца за Нова Година – се пееле нејзините песни, Вељко се соблекол гол

0
125


Вељко Ражнатовиќ, кој се ожени пред еден месец, оваа година нигде не отиде на Нова Година, туку со бремената сопруга Богдана и пријателите 2020 година ја дочека во својот дом, во вилата на Дедиње.

Додека пејачката ги забавуваше гостите во елитниот хотел во Белград, за тоа време во нивниот дом се пееле токму нејзините песни. Вељко во еден момент и се соблекол, а целата атмосфера ја споделила токму Цеца на Инстаграм стори.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here