Видео кое го освои светот- сите се обидуваат да го повторат тоа што оваа девојка го направи

0
139


Тори Парено постави видео на Твитер и преку ноќ стана позната.

Таа извела едноставен трик со рацете, а нејзиниот „танц со прстите“ изгледа како оптичка илузија.

Клипот трае само 8 секунди, а веќе има повеќе од 9 милиони прегледи.

Тори се забавува додека изведува движења со рацете, а за тоа добила илјадници лајкови и коментари во кои може да се види дека луѓето де обидуваат да го имитираат нејзиниот „танц ро рацете“.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here