ВИДЕО: Катја ја продава својата невиност за 100.000 евра – откри и на што ќе ги потроши парите

0
126


Деветнаесетгодишната Украинка, Катја која живее во САД ја продава својата невиност, а не сака да прифати цифра помала од 100.000 евра. Таа вели дека зборува три јазици, а лекарите потврдиле дека е девица.

УУкраинката својата невиност ја продава на аукција низ онлајн ескорт агенцијата „Cinderella Escorts”. Вистинското име ѝ е Екатерина, а парите кои ќе ги заработи планира да ги потрши на патување ширум светот и да бара „спонзор“ кој за еден месец ќе ѝ отплати најмалку 10.000 евра.

-Зборувам англиски, украински и малку руски. Причината поради која сакам да ја продадам невиноста е затоа што сакам да патувам, да почувствувам луксуз, да го живеам својот живот и да бидам среќна. На крајот од денот, ова е мое тело и јас ќе одлучам што сакам да правам со него – објаснила таа. Додала дека е подготвена и да се омажи за човекот кој месечно ќе ѝ плаќа 10.000 евра.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here