ВИДЕО: Карлеуша ја напушти хотелската соба во свој стил – пејачката полугола се прошета по ходникот

0
127


Јелена Карлеуша се сними во еден хотел во Виена, а снимката стана веднаш хит на социјалните мрежи, затоа што пејачката на себе има исклучително провокативен комбинезон.

Таа прошета пред собата од хотелот во кој престојувала, а демонстрираше и како изгледа кога дива ќе излезе во полн сјај.

Фановите веднаш ѝ упатија комплименти.

 

 

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here