ВИДЕО: Карлеуша во „жешка“ фотосесија

0
135


Пејачката Јелена Карлеуша зад себе ја остава тешката 2019 година.

Таа очигледно решила смело да зачекори во Новата 2020 година, па така бомастично го најавила и претстојниот настап за дочек на Новата година.

Имено ЈК во никогаш поврело издание позира опколена со четири Дедо Мраза.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here