ВИДЕО: Кардашијан ја обвинија дека на децата не им дава да јаде – таа го покажа фрижидерот и на сите им ја затвори устата

0
116


Старлетата Ким Кардашијан неодамна објави фотографија на социјалните мрежи за да ја изрекламира својата колекција долна облека. Сепак, покрај бујните облини, на многумина нешто друго им падна во очи.

Имено, Ким за потребите на рекламата се фотографијала пред својот фрижидер во семејниот дом, во кој имало неколку шишиња млеко. Во фрижидерот покрај млекото имало главно шишиња вино.

По тој повод, настанала бура во американските медиуми, кои веднаш објавиле текстови со наслови како „Зарем ти живееш од воздух“.

Ким сега одлучи да одговори на медиумските натписи со неколку видеа во кои дава мини-турнеа од својата кујна и открива на колку места во домот ги чува намирниците.

Погледнете:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here