ВИДЕО: Згодната српска старлета во танга

0
103


Згодната старлета Ана Корач која моментално е во реалното шоу „Задруга“ се соблече по танга и покажа со што располага.

Камерите ја фатија како се пресоблекува во гардеробата, а фановите коментираа дека таа изгледа совршено.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here