ВИДЕО: Згодната Анабела се разголе пред камерите и ги покажа градите – го откри значењето на скриената тетоважа

0
125


Анабела Атијас, која неодамна се разведе од вториот сопруг Андреј, со кој ја има ќерката Бланкица, се разголе пред камерите и на покажа скриената тетоважа.

„Заљубена сум во љубовта и музиката, ова е ангел на љубовта“, рекла разположената Анабела која одлучила малку да се затегне со оглед на тоа дека е време за слави и премногу се јаде.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here