ВИДЕО: Една од најзгодните Србинки облече кожни хеланки – поради нејзиното тело никој не може да верува дека има 2 деца

0
160


Манекенката Јована Ѓорѓевиќ од Нови Сад, во моментов живее во Италија и заслужено ја носи титулата една од најубавите Србинки.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jovana Djordjevic (@callmelolita) on Nov 9, 2019 at 4:01am PST

Јована на Инстаграм ја следат повеќе од 300.000 луѓе, а со фотографиите кои секојдневно ги објавува, покажува дека бременоста и мајчинството не се изговор некој да се запушти себеси.

Заедно со фудбалерот Филип Ѓорѓевиќ имаат две деца, но и покрај тоа нејзиното тело е доказ дека тренингот и здравиот начин на живот се исплаќаат.

Неодамна објавила фотографија и видео снимка во кожни хеланки и ги запалила социјалните мрежи.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here