ВИДЕО: Дуа Липа на црвениот тепих беше закопчана до грло, а на сцената скоро гола

0
186


Во Севиља вчера вечер е одржаннастан „Доделувањље на европските МТВ награди“ на кои се појавија некои од најактуелните јавни личности на светот.

Најмногу внимание привлече  албанската пејачка Дуа Липа која премиероно ја изведе својата песна “Don’t Start Now” во провокативен стајлинг.

На црвениот тепих беше закопчана до грло, а на сцената скоро гола.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here