ВИДЕО: Девојката од спотот на „Деспасто“ објави жешко видео

0
108


Се сеќавате ли на презгодната девојката од спотот на „Деспасито“ кој стана светски хит.

Некогашната Мис универзум Зулејка Ривера на Инстаграм објави жешко видео во костим за капење на плажа.

Имено таа изведе краток танц и ги избезуми своите фанови.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here