ВИДЕО: Дара Бубамара празнично расположена- секси дадамразица ги покажа градите

0
133


Секој на свој начин, се подготвува за нова година па така и Дара – Бубамара

Фолкерката се огласи па во свој стил на својот Инстаграм профил го сподели своето новогодишно расположение на општа радост и задоволство на нејзините фанови, ама и на сите други мажи.

На кусото видео клипче Дара – Бубамара одново „си го бара“… Растрчана по дома, разголена само по маичка на прерамки во која „разиграно танцуваат“ нејзините „силиконски гигантки“, насмеаната и весела секси дадамразица праќа бакнежи за претстојните празници…

 

 

 

 

View this post on Instagram

/a>

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on Dec 17, 2019 at 11:52am PST

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here