ВИДЕО: Дали Емина Јаховиќ му се врати на поранешниот сопруг – се огласи Мустафа Сандал

0
132


Пејачката Емина Јаховиќ вчера ја разбуди љубопитноста кај многумина откако објави фотографија со поранешниот сопруг Мустафа Сандал, а сред се погласните шпекулации дека на љубовта и дале уште една шанса.

Како тоа да не беше доволно, Емина објави видео на Инстаграм стори на кое таа и Мустафа одлично се забавуваат и играат на музика во еден локал.

https://press24.mk/

По ваквите објави на Емина, преку социјалните мрежи се огласи и Мустафа кој објави фотографија на која таа гледа во телефонот не обрнувајќи внимание на него.

https://press24.mk/

Двајцата се уште ги немаат потврдено, а ниту демантирано наводи дека се смириле.

За потсетување Емина неодамна ја заврши турбулентната врска со турскиот бизнисмен Садетин, додека Мустафа пред неколку месеци беше фотографиран со мистериозна русокоса.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here