ВИДЕО: Голите гради во прв план – Дара Бубамара во секси поза без шминка

0
124


Пејачката Дара Бубамара позната е по својот остар јазик па така го привлекува вниманието во јавноста каде и да се појави.

Овој пат пејачката наместо со јазикот, таа истиот го „затвори“ и се одлучи на друг начин да го сврти вниманието на јавноста.

https://press24.mk/

Пејачката се обиде да се фотографира без шминка на себе, но сепак се одлучила за филтер, но фановите сепак и покрај тоа наместо неа ги забележаа нејзините џиновски гради кои ги стави во преден план.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here