ВИДЕО: Ги покажа облините – на задникот на на Селма Хаек не одолеа ни Антонио Бандерас

0
105


53-годишната актерка Салма Хајек на „Инстаграм“ сподели видео што доби повеќе од милион лајка за еден ден, а на нејзиниот изглед не одолеа ниту познатиот Антонио Бандерас.

Актерката се подготвуваше за шоуто на водителот Џими Фелон и за тоа време сними неколку кратки видеа во кои танцува на латиномузика.

Тие снимки ги спои во една поголема, која ја објави на „Инстаграм“.

Aктерот Антонио Бандерас, со кого глумеше во неколку филмови, беше воодушевен од нејзиниот изглед и напиша : „Оле!!!“

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here