ВИДЕО: Георгина сака да меша – заносно танцуваше и покажа каков среќник е Роналдо

0
96


Колку Кристијано Роналдо игра во одлична форма во последно време, толку и неговата поубава половина Георгина Родригез игра добро надвор од теретана.

Шпанската убавица со новото видео уште еднаш ги изнеади сите свои фанови.

Таа покажа како заносно танцува на штикли, а секако сите најмногу гледаа во нејзините облини.

Уживајте!

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here