ВИДЕО: Во недела ќе пее само за него – Анастасија се подготвува за свадбата на својот брат

0
134


Вељко Ражнатовиќ, синот на Светлана Цеца Ражнатовиќ, и Богдана Родиќ која е во третиот месец од бременоста, ќе се заколнат на вечна љубов во недела, а за нивната свадба се зборува со денови.

Во семејниот дом веќе со денови траат подготовките за свадбата на деценијата, а сестрата на младоженецот, Анастасија ? помага на својата мајка околу сите детали. Таа наводно веќе одлучила на свадбата на својот брат да се појави во одело и да му пее на веселбата.

Таа на Инстаграм објавила и видео снимка на која пее и се подготвува за свадбата.

Погледнете: 

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here