ВИДЕО: Во домот на српската пејачка е како на филм – вака не е кај ниту една позната личност

0
142


Српската пејачка Андреана Чекиќ го украсила својот дом за новогодишните празници и покажа колку ужива во нив.

Таа на Инстаграм објавила видео на кое има елка, а под неа шини и воз, па сето тоа потсетува на сцена оа филм.

Друштво ѝ прави вереникот Марко Милошевиќ од кој не се двои.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here