ВИДЕО: Возачот мислеше дека е сам во автобусот, па се опушти- патник сними се

0
118


Снимката на возачот на автобус од Норвешка, кој мислел дека е сам во возилото, стана хит на Интернет.

Возачот на автобусот околу Берген се опуштил и пеел мислејќи дека е сам во автобусот, не знаејќи дека еден од патниците го снимал.

Тој пеејќи песна од Еминем, кога го слушнал ѕвончето сфатил дека не е сам и престанал да пее.

Снимката предизвикала многу смеа, а се појави на 9GAG и на Reddit.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here