ВИДЕО: Викторија Лоба разголена под туш

0
145


Пејачката Викторија Лоба претстојната 2020 година ќе го каже судбоносното „да“ на својот сакан Ѓорѓи.

Но, пред да се случи тој значаен чин, заљубената двојка често патува заедно, а овојпат заминаа на Копаоник.

Иако се уште нема снег и не владее зимска идила, тие решија да си дозволат едно поинакво романтично уживање во луксузниот хотел каде се сместени.

Лоба постојано објавува фотографии и видеа од амбиентот, а на една од снимките е разголена по бикнини под тушот од спа-центарот на хотелот каде пејачката најмногу ужива.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here