ВИДЕО: Вереницата на Дарко Лазиќ живее на висока нога – покажа во каков луксуз ужива

0
173


Марина Гагиќ, вереницата на српскиот пејач Дарко Лазиќ ужива на Златибор, а таа во прв план се истакна себеси, па потоа и бебето Алексеј.

 

 

 

View this post on Instagram

enjoy 

A post shared by @ gagicmarina on Nov 10, 2019 at 5:25am PST

Снимила дел од атмосферата во хотелот, а сите веднаш забележале како е облечена.

Од Дарко на снимката ни трага ни глас.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here