ВИДЕО: Вереницата на Дарко Лазиќ во провокативен фустан за Нова Година – сочно се бакнуваше со пејачот

0
109


Вереницата на Дарко Лазиќ, Марина Гагиќ покажа како изгледала на новогодишната ноќ, па и кој ѝ правел друштво.

Таа не се двоела од вереникот Дарко Лазиќ, а објавила и снимка на која се гледа како се бакнуваат.

Вереницата избрала син фустан и ги нагласила долгите нозе.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here