ВИДЕО: Бујните гради едвај ги собра во комбилизонот- Карлеуша во „злато“ од глава до петици

0
143


Популарната пејачка Јелена Карлеуша често објавува провоокативни видеа и фотографии на својот Инстаграм профил, а овојпат се пофали со зтесен, златен комбилизон кој ги истакна нејзините облини.

Овојпат златниот комбилизон едвај успеа да ги собере бујните гради на Карлеуша, а деколтето беше во преден план.

„Злтна барбика“ напиша Карлеуша.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here