ВИДЕО: Бугарската ТВ водителка гола на Малдиви

0
182


Бугарската ТВ водителка Гала од Малдивите се пофали со гола фотографија.

Водителка на шоуто „На кафе со Гала“, која во февруари наполни 52 години, се соблече топлес, а нејзиниот сопруг Стефан ја снимаше  на плажа.

Гала топлес на плажата беше снимена како му мавта на пилотот кој полетува со хидроавионот.

 

 

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here