ВИДЕО: Беровчанка во живо на телевизија раскажува за својот љубовен живот со швалерот

0
161


Во попладневната емисија на телевизија Алфа како и вообичаено граѓаните имаа можност да дебатираа, а овој пат на темата „Озборување“.

Во емисијата се јави веќе добро познатата на македонската јавност гледачка, Славица дебатирајќи на оваа тема.

Таа среде емисија зборуваше за нејзиниот љубовник, но и како тој озборувал додека воделе љубов, а на водителите им течеа солзи од смеење.

Погледнете: 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here