ВИДЕО: Без перика и во секси облека – Карлеуша повторно изненади со изгледот

0
115


Српската пејачка Јелена Карлеуша се појавила на снимање на една емисија и ги засенила сите со изгледот.

Пејачката признала дека води сметка за исхраната, а многумина забележале дека ослабела и ја пофалиле за изгледот. Таа облекла розево здолниште и сако, а сето тоа го искомбинирала со сив топ, капа и очила.

Иако Јелена сака да експериментира, овој пат се појави во опуштено издание и без перика.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here