ВИДЕО: Ангелски убавата мисица паднала на сцена, па нешто ѝ паднало од ракавот – видеото од неа стана хит на интернет

0
121


Мисицата на Белгија, Селин Ван Аутсел со титула се закитила во саботата, а многу веројатно е дека ќе остане запаметена помалку по круната, а повеќе по интересниот инцидент чиј главен актер била таа.

Убавата русокоса при движење на сцената во еден момент паднала, што можеби и не е толку ретка глетка.

Имено, на оваа 23-годишна манекенка при падот ѝ се откпчал градникот, кој потоа испаднал низ ракавот на нејзиниот фустан, а снимката набрзо станала вирална на социјалните мрежи.

Селин ова не ја обесхрабрило, таа станала и продолжила да се движи со насмевка, а дури и ја оправдала улогата на фаворитка на натпреварот и однела победа.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here