ВИДЕО: Ана Николиќ е се послаба и ги загрижува фановите – пејачката објави ново видео од Мароко

0
103


Пејачката Ана Николиќ последниов месец е секојдневно во центарот на вниманието во регионалните медиуми и тоа само поради драстичното ослабување до нејзино не препознавање.

Но, очигледно пејачката претерала со нејзиното ослабување со што е тема во медиумите веќе со недели.

Ана овие денови се наоѓа во Мароко каде ги снима спотовите за новите песни кои наскоро ќе им ги претстави на публиката.

Таа на социјалните мрежи често споделува и фотографии од својата фигура, а фановите се почесто коментираат дека таа со слабеењето сепак претерала.

Она што фановите исто така го коментираат е дека пејачката оди од крајност во крајност кога е во прашање нејзината фигура.

„Ана немој веќе да слабееше, те мола, покачи некој килограм“, „час дебела, час анорексична“, „од оваа жена остана само главата“, се само дел од коментарите.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here