ВИДЕО: Анастасија во одело блесна на свадбата на својот брат – пејачката танцуваше покрај трубачите

0
142


Ќерката на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија е весела уште од рано утринава на свадбата на својот брат, а и веќе цела недела на својот Инстаграм профил објавува фотографии и видеа од атмосферата во семејството.

https://press24.mk/

Таа за свадбата на својот брат облекла сино одело, а насмевката не ја трга од лицето.

https://press24.mk/

Сватовите со автобус тргнале по невестата во Тител.

Сестрата на младоженецот со својот изглед ги засени сите присутни.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here