ВИДЕО: Актерката ја бакна својата другарка за Нова Година и испрати честитка – „Бидете хигиенски како мене“

0
112


Актерката Кејт Бекинсејл си го живее својот живот и не прашува што другите мислат за неа. Инстаграм бунтовничката со една објава цела друштвена мрежа ја кренала на нозе.

Кејт Бекинсејл објавила снимка од прославата на Нова Година. Заедно со пријателите во Западен Холивуд и пријателката Перкер Милер уживале во добрата музика и забавата.

Кејт во својт стил ја честитала нОвата година со коментар и снимка.

„Среќна Нова Година на сите. Нека овој новогодишен бакнеж биде со личност која води сметка за хигиената како и мојот“, напишала таа.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here