Вељко е далеку од дома, а неговата сестра прва му честиташе- ова е најсреќниот ден во животот на Цеца

0
148


Вељко Ражнатовиќ денеска го прославува својот роденден, а прва која му честиташе беше неговата сестра Анастасија Ражнатовиќ.

Имено денеска синот на Цеца полни 23 години, а по тој повод прва се огласи неговата сестра Анастасија.

-Среќен роденден на најдобриот и најсаканиот брат на целиот свет, напиша младата пејачка која сподели фотографија од младите денови на нејзиниот брат.

 

Инаку младиот боксер во моментов е далеку од дома каде е на натпревар каде очекува да се врати со победа дома.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here