Бијонсе и Џеј Зи ги налутија Американците (ВИДЕО)

0
99


Музичките sвезди и сопружници Бијонсе и Џеј Зи решија да останат седнети за време на химната што ја испеа Деми Ловато на Супер Боулот, предизвикувајќи поделени реакции на социјалните медиуми.

Двојката дојде на натпревар со нивната ќерка Блу Ајви, а ТМЗ ги снимаше како седат за време на интонирањето на химната. Не е јасно зошто парот останал да седи додека сите околу нив стоеле, особено ако се земе предвид дека Џеј Зи неодамна потпишал профитабилно партнерство со НФЛ.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here