Битола згрозена: Мајка го обљубувала својот син – познати сите детали

0
385
loading...

На 10-ти мај, битолчанец пријавил дека неговата поранешна сопруга подолг временски период вршела обљуба врз нивниот малолетен син.

„На 10.05.2019 година во 09.00 часот во СВР Битола, педесет и две годишен битолчанец пријавил дека наводно во текот на 2018 година се до март 2019 година, во повеќе наврати, неговата поранешна сопруга извршила обљуба и други полови дејствија врз нивниот малолетен син. За настанот бил известен Јавен обвинител и се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот“, велат од МВР.

Од оваа информација е згорзена целата македонска јавност, а во градот под Тумбе Кафе многумина се буквално шокирани, но јавно не сакаат да зборуваат за тоа.

loading...