Аца Лукас однел најдебел плик на свадбата на Вељко и Богдана – откриено колку пари им дал

0
149


Јавноста добро знае дека Аца Лукас беше скаран со својата колешка Светлана Ражнатовиќ Цеца.

Но во неделата тој беше поканет на свадбата на нејзиниот син Вељко, а искрено според информациите до кои дојдоа некои српски медиуми, Лукас донел најдебел плик.

Според информациите до кои дојдоа медиумите се вели дека Лукас во пликот ставил 2.000 евра.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here