Анистон руши рекорди: Објави фотка без шминка, па за еден ден доби над 3 милиони лајкови

0
152


За Џенифер Анистон многумина зборуваат дека е вистинска убавица и дека шминката на и е потребна за да изгледа убаво.

Тоа и го покажа со најновата фотографија што ја објави на Инстаграм на која воопшто нема шминка.

Фотографијата за само 20 часа имала повеќе од 2,8 милиони лајкови и многу позитивни коментари.

Фановите се воодушевени и од нејзините сини очи кои дојдоа до израз.

Со фотографијата Џенифер ја најави новата епизода од серијата “The Morning Show” во која глуми заедно со Рис Витерспун.

 

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here