Анистон призна: Викав на глас кога дознав за Бред и Анџелина

0
95


Холивудската актерка Џенифер Анистон призна дека била бесна когда, по раздвојувањето од сопругот Бред Пит, видела фотографии од одмор, каде што бил со жената поради која го оставила.

Анистон и Пит се разведоа во јануари 2005 година, кога дадоа заедничко соопштение за јавноста во која ги демантираа тврдењата дека нивниот развод се должи на врската меѓу Пит и Анџелина Џоли.

-Можев само да одам до вода и да викам… не премногу гласно. Не сакате луѓето да мислат дека сте луди, но тоа може да биде многу ослободувачки, објаснува Анистон, додавајќи дека фотографиите од тогаш новиот пар многу ја вознемириле, зашто верувала дека станува збор за шпекулации.

Посочува дека како и целиот свет и таа била во шок.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here