Ана Николиќ ја нападнаа дека е преслаба: Со една објава пејачката покажа што мисли (ФОТО)

0
95


 

Ана Николиќ доби многу позитивни коментари на сметка на својот изглед, но имаше и такви кои сепак најдоа причина за да ја критикуваат.

Имено некои од фановите ја советуваа Ана да се здебели, па кога Николиќ го видела тоа одлучила да реагира на својот инстаграм профил.

Таа сподели коментар од една девојка која ја следи, па со тоа покажа што мисли.

„Поправи се, ослабни, поправи се… на светот не можеш да му угодиш. Ма да Ана никогаш не се ни трудела“ стои во објавата која ја сподели Николиќ.

https://press24.mk/

Под објавените фотографии на Николиќ се се нижеа коментари дека таа претерала, дека дури изгледа и анорексично.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here