Ана Николиќ се појави на свадбата и ги остави сите присутни без здив (фото)

0
141


Популарната пејачка Ана Николиќ се појавила на свадбената веселба на синот на Цеца, Вељко и неговата сопруга Богдана Родиќ во фустан кој ја истаканал нејзината совршрена форма.

Кога се појавила Ана пред ресторанот, сите погледи биле вперени во неа и буквално ги воодушевила сите присутни.

Николиќ се одлучила за тесен фустан во „леопард“ принт, кој од десната страна имал длабок шлиц, а богами и длабоко деколте.

Ана уште еднаш ја искористи приликата да ја истакне својата совршена линија до совршенство.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here