Актерката се соблече во минијатурно бикини – има 54. години, а на телото може да и позавидат помладите

0
134


Актерката Елизабет Харли ги воодушевила своите следбеници на Инстаграм со новите фотографии во бикини. Иако веќе ја гази шестата деценија, заносната Британка има тело на кое би ѝ позавиделе многумина.

На фотографиите во прв план се нејзините долги нозе, бујното деколте и рамниот стомак, а следбениците не престануваат да ѝ делат комплименти во коментари.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here