Ако тој навистина ве љуби, ќе обрне внимание на овие 9 нешта без вие да забележите

0
189


Колку подолго сте во врска или брак, толку повеќе покрај вашиот партнер се однесувате како сте сами, а не во друштво на друга личност. Тоа што ви е пријатно покрај партнерот е неверојатно но никогаш не заборавајте на ова – кога мажот навистина ве љуби, тој обрнува многу повеќе внимание на секој ваш чекор! Па, ако тој е свесен за следниве нешта, дури и без вие да знаете за тоа, тогаш тој е заљубен од глава до пети во вас!

1. Колку и што јадете.


2. Колку време поминувате шминкајќи се.

3. Која боја на облека најмногу ја носите.

4. Во кои хобија најмногу уживате.

5. Начините на кои се смеете.

6. Изразите на вашето лице и што точно тие значат.

7. Ситниците по кои се разликувате од другите.

8. Нештата што најмногу ве мачат.

9. Проблемите кои најмногу ви влијаат на животот.

Сте знаеле ли дека и само еден комплимент може да доведе до подобар сексуален живот?

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here