Ако сакате да бидете модерни, ова парче облека позајмете го од плакарот на вашиот татко

0
121


Најпопуларниот модел на џемпер во моментов е оној со патент на врвот што досега го носеа само средовечните мажи, па погледнете во плакарот на вашиот татко и украдете му го џемперот.

Модните инфлуенсерки го пречекаа овој ретро тренд со раширени раце, а брендовите го препознаа неговиот потенцијал и одлично го приспособија на женската силуета и на женската мода.

Најдоброто нешто е што овој џемпер можете да го носите на многу начини: отпетлан, запетлан, со или без маица – давајќи му секој пат поинаков изглед.

Иако можете да го најдете овој модел на џемпер во повеќето продавници, можете да го земете бесплатно од плакарот на вашиот татко.

Ако сакате да бидете во тренд, погледнете го и овој хит моден детаљ за сезоната есен/зима што на секоја комбинација ѝ дава луксузен и гламурозен изглед.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here